Pompy ciepła

Oferujemy oryginalne technologie szwedzkich marek Nibe oraz Danfoss. Są to produkty spełniające najwyższe standardy jakości. 

 

wyświetlacz pompy ciepła firmy nibe

SZCZEGÓŁY

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia grzewcze, które umożliwiają przepływanie ciepła z obszaru o temperaturze niższej do tego, gdzie temperatura jest wyższa. Pod względem źródła energii pompy dzieli się na powietrzne i gruntowe – to najpopularniejsze modele. Żeby pompa ciepła mogła działać, konieczne jest dostarczenie do niej energii z zewnątrz. 

Dobra pompa ciepła pozwala na  uzyskanie 75% ciepła od Ziemi całkowicie za darmo dzięki zainwestowaniu tylko 25% energii. Nowoczesna pompa ciepła to sposób na tanie ogrzewanie domu – w ten sposób można ochronić się przed stale rosnącymi kosztami energii i chronić środowisko naturalne oraz swój portfel przed wysokimi wydatkami.

Najważniejsze zalety szwedzkich pomp ciepła:

  • dostarczają użytkownikom przyjazną środowisku energię;
  • pozwalają na zmniejszenie kosztów ogrzewania i ciepłej wody;
  • zajmują mało miejsca, ponieważ mają kompaktowe rozmiary;
  • wyróżniają się bezwibracyjną i cichą pracą;
  • mogą być zdalnie monitorowane i sterowane.

Jeżeli również myślisz o ekologicznym ogrzewaniu swojego domu, pompa ciepła to przyszłościowa alternatywa dla innych metod. Można zastosować ją zarówno w budynku nowym, jak i również modernizowanym. Gdy szukasz dodatkowych odpowiedzi na swoje pytania, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Warszawa to główny obszar, na którym jesteśmy skoncentrowani, ale jesteśmy do Twojej dyspozycji także w innych lokalizacjach – nasi specjaliści doradzą ci i wskażą, jaka pompa ciepła będzie dla Ciebie najlepsza. Skandia Group Polska – Warszawa – jesteśmy do usług!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

MONTAŻ

Oferujemy kompleksowy montaż pomp ciepła.

 

 

DOFINANSOWANIA

Pomagamy naszym klientom w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dotacje do pomp ciepła.

 

ODWIERTY

Wykonujemy odwierty nowoczesną wiertnicą BERETTA oraz poziome doprowadzenie odwiertu do budynku.

 

pompy ciepła firmy nibe ogrzewają dom

NASZA FIRMA JEST AUTORYZOWANYM DEALEREM POMP CIEPŁA MARKI NIBE, DIMPLEX ORAZ DANFOSS

 

Dzięki wykorzystaniu szwedzkich technologii, oferowane przez nas pompy gwarantują niskie koszty eksploatacji i najwyższy komfort użytkowania. 

pompa ciepła nibe to świetna alternatywa dla pieca - zapewnia ciepło, redukuje zużycie energii i nie brudzi w domu

POMPY CIEPŁA
NIBE

Szwedzka firma Nibe jest wiodącym producentem w branży pomp ciepła od ponad 20 lat. Pompy ciepła marki Nibe najnowszej generacji to najczęściej instalowane urządzenia w domach, ponieważ gwarantują redukcję zużycia energii nawet o 80%.

Nibe oferuje szeroką gamę urządzeń i akcesoriów wysokiej efektywności oraz jakości, wsparcie techniczne oraz stabilną bazę serwisową

POMPY CIEPŁA
DANFOSS

Firma Danfoss od wielu lat specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy pomp ciepła. Firma ta oferuje urządzenia o wysokiej jakości, energooszczędności oraz funkcjonalności. Dodatkowo produkty tej marki charakteryzują się estetycznym designem. 

Rewolucyjna technologia pomp ciepła oferowanych przez firmę Danfoss pozwala konsumentowi na redukcję rachunków za ogrzewanie  i ciepłą wodę nawet do 75 %.

Kontakt

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu:

NAPISZ DO NAS