Ogrzewanie podłogowe


Ogrzewanie podłogowe to nowoczesne, niskotemperaturowe ogrzewanie płaszczyznowe instalowane w podłodze i zasilane wodą grzejną, w którym podłoga jest jednocześnie grzejnikiem. Rozkład rur w układzie ślimakowym lub meandrowym dostosowany jest indywidualnie do pomieszczenia, w którym ma być zastosowany. Pozwala to osiągnąć większy komfort i znacznie obniżyć koszty ogrzewania domu lub mieszkania.

 

SZCZEGÓŁY

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Oferowane przez Nas systemy ogrzewania podłogowego zapewniają idealny dla człowieka rozkład temperatury i doskonale sprawdzają się przy zastosowaniu niskotemperaturowego źródła ciepła jakim jest Pompa Ciepła.

Instalacja ogrzewania podłogowego pozwala daje oszczędność energii ok. 12% oraz likwiduje zjawisko ruchu i przypiekania kurzu.

Doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu, a zwłaszcza pokojach dziennych, hallach i łazienkach. Ogrzewanie podłogowe daje również komfort w postaci swobody w zagospodarowaniu pomieszczeń, gdyż brak jest tutaj jakichkolwiek widocznych elementów grzewczych.

Oferujemy nowoczesne systemy wysokiej jakości oraz solidność wykonania dzięki czemu będziecie się mogli Państwo cieszyć instalacją na najwyższym poziomie.

Zalety ogrzewania podłogowego

 

Energooszczędność instalacji

 

 

Komfort cieplny

 

 

Funkcjonalność

 

 

Estetyka i trwałość

 

 

Kontakt

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu:

NAPISZ DO NAS