Niezawodne ogrzewanie, duże oszczędności


Junkers oferuje pompy ciepła dla dowolnych warunków zamieszkania i dowolnych potrzeb związanych z komfortem ogrzewania. Nasz asortyment jest tak różnorodny, jak różnorodne są życzenia naszych Klientów. Najczystsze, najpewniejsze i najbardziej niezawodne źródła ciepła znajdują się w bezpośrednim otoczeniu domu. Korzystaj z gruntu i powietrza oraz zalet technologii pomp ciepła marki Junkers.

 
 

pompy ciepła to ekologiczne źródło energii

pompa ciepła firmy Junkers

pompy ciepła gruntowe i powietrzne

Powietrzne typu split

Pompa ciepła powietrze-woda Supraeco A SAS-2 typu split oferuje optymalne rozwiązanie dla instalacji grzewczej - zarówno do ogrzewania domu, chłodzenia, jak również do produkcji ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła składa się z jednostek znajdujących się na zewnątrz i wewnątrz budynku, które są połączone ze sobą za pomocą rurociągu z czynnikiem chłodniczym.

Gruntowe

Ciepło z gruntu - dobry wybór
Gruntowe pompy ciepła marki Junkers, zwane także pompami geotermicznymi, wykorzystują ciepło gruntu do ogrzewania domów i podgrzewania wody. Dzięki pompie ciepła można pobierać energię bezpośrednio z gruntu. Trudno wyobrazić sobie większą niezależność.
Raz zagospodarowane ciepło gruntu jest dostępne przez cały rok, niezależnie od pogody.

Kontakt

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu:

NAPISZ DO NAS